Forfall/Termin

rolf.livendahl-at- gmail.com 
sms 97687051 for forfall
så gir jeg motparten beskjed

Følgende start tider.Barnesjakk 1730 Hver Torsdag

Registrering Konrad gruppe senest 1830

 27 Febr KM20 R5/Konrad 6

5 Mars KM20 R6/Konrad 7

12 Mars Utsatte partier/Konrad 8

19 Mars KM20 R7/Konrad 9

26 KM Runde 8/ Konrad 10E

2 April KM20 R9/Konrad 11E

16 April KM20 R10/Konrad 12-E

21 April Utsatte partier/Konrad 13-E

23 April Lokalene er opptatt av Lions

28 April Utsatte partier

30 April  Stormester aften

7 Mai KM runde 11/Konrad 14

14 Mai Hurtigsjakk 6 runder

28 Mai KM Lynsjakk

4-11 Juni KM Fisher Random

 

 

 

 

 

Siste kommentarer

  • Årsmøte 13 februar 2020 kl 1900

    Rolf Livendahl 16.02.2020 11:22
    Helge,regner med å sende ut ikveld.

    Read more...

     
  • Årsmøte 13 februar 2020 kl 1900

    Helge 16.02.2020 10:22
    Kommer det noe referat fra årsmøtet?

    Read more...

     
  • Årsmøte 13 februar 2020 kl 1900

    Helge Jansson 13.02.2020 15:58
    Er det kommet inn noen forslag i årmøtet?

    Read more...

     
  • De 3 beste i Fredrikstad

    Rolf Livendahl 12.02.2020 18:43
    Vi har nå 7 spillere over 2000.Kommer sikkert flere etterhvert.

    Read more...

     
  • Hvem er best i Fredrikstad ?

    Thorbjørn Skaug 11.02.2020 09:44
    Det er nye nettsider hos FIDE, og lett å gå seg vill. Har prøvd å rette opp nå. Takk for hjelpen.

    Read more...

Klubbmesterskap 2020.Kriterier

Klubbmesterskap 2020:

Bare for å minne alle på hvordan den settes opp.

1.Vinner og nr 2 i lavere gruppe garantert plass i høyere gruppe.

2.Resten fordeles etter rating per 1 Januar 2020.

3.Maks 3 Bi-medlemmer fra andre klubber i gruppe A

4.Gruppe A-12 st. Gruppe B-12 st. Gruppe C-12 st.

Avhengig av påmeldte så kan gruppe D bli enten 12 mann eller som KM19 en stor Konrad gruppe.

Vi har da foreløpig beregning.Som kan forandres pga.påmeldte

Gruppa A.

Friplass pga.opprykk fra gruppe B:Jon Anders Stabbetorp og Hans Stabbetorp.

Resterende 10 rating mellom 2200-1800(foreløpig)

--------------------

Gruppe B.

Friplass pga.opprykk fra gruppe C:Oddbjørn Sjøgren-Stig Aarø

Resterende 10 rating mellom 1799-1650(foreløpig)

---------------------

Gruppe C.

Friplass pga.opprykk fra gruppe D:Andreas Fuskeland-Hassen Morad

Resterende 10 rating mellom 1650-1500(foreløpig)

------------------

Gruppe D:

Mest sannsynlig en Konrad gruppe med resterende

-------------------

Dette vil medføre at noen blir satt ned en gruppe pga.lavere rating og noen blir satt opp i høyere gruppe pga.økende rating sist år.Kan og komme nye medlemmer/ bimedlemmer med høyere rating.

Dette blir den mest rettferdige løsning og ingen av oss har en garantert plass pga. at man har eller vil spille i en høyere gruppe.Det gir og spesielt ungdommer og andre en belønning for en selvpåført rating fremgang.

Dette er og vedtatt på årsmøte 2018-2019

Rolf

 

Logg inn