Forfall/Termin

rolf.livendahl-at- gmail.com 
sms 97687051 for forfall
så gir jeg motparten beskjed

Følgende start tider.Barnesjakk 1730

                             Høst 1830 Registrering

14 November Utsatte partier/Konrad 10

19 Nov Utsatte partier

21 Nov Høst R9/Konrad 11/Barnesjakk 1730

28 Nov ØM Lag hurtigsjakk

5 Des KM Hurtigsjakk 1-3

12 Des KM Hurtigsjakk 4-7

19 Des Julavslutting/Lyn/pølser

 

 

 

Siste kommentarer

  • Oppgave: Hvit berger remis

    Rolf Uno Livendahl 12.11.2019 17:11
    Ser den nå.Bra Frank

    Read more...

     
  • Oppgave: Hvit berger remis

    Thorbjørn Skaug 12.11.2019 13:17
    Rolf, du må nok gjøre som Frank sier. Ellers vinner sort.

    Read more...

     
  • Oppgave: Hvit berger remis

    Thorbjørn Skaug 12.11.2019 12:49
    Stemmer det, Frank. Når det hvite tårnet går til a8 kan ikke sort ta det pga av avdekkersjakk og ...

    Read more...

     
  • Oppgave: Hvit berger remis

    Rolf Uno Livendahl 12.11.2019 12:47
    c7+ Kxc7 Ta7/8 evig sjakk

    Read more...

     
  • Oppgave: Hvit berger remis

    frank 12.11.2019 09:03
    Ta8 og det blir evig sjakk Kan ikke ta T da hvit får D

    Read more...

Høstturnering,utsatte partier 26 Sept

 

Vi har så langt følgende utsatte partier,som kan spilles  26 September.

Hvis noen har anledning og er hjemme i høstferien så har vi og sjansen 3-15 Oktober.

Vi kommer og til å bruke et par Tirsdager for utsatte partier i November.

---------------------------------------------------

R1. Odd B Johansen-Harry Andersen.Spilles 26 September

R1.Katja Hanebuth-Kai Nilsen.Spilles 26 September

R1.Harald Stette-Lars Rosland.Spilles 26 September

R1.Siako Nizar-Oddbjørn Sjøgren.Spilles 26 September

R2.Harry Andersen-Jonas Høiom.Spilles 3 Okt??

R2.Andreas Fuskeland Kro-Lars Erik Eriksen.Spilles 26 September

R2.Oddbjørn Sjøgren-Per Nordtug.

R2.Rajiv Thapar-Mads Mathisen.Spilles 26 September

R2.Erik Zahl-Jakob Asbjørnsen.Spilles 26 September

R2.Jan Westereng-Terje Engebretsen.Spilles 26 September

R2.Anders Kristensen-Harald P Stette

R3.Ben Samuel Skaar-Stig Aarø.Silles 26 September

R3.Øistein Olsen-Camillo Mordt

R3.Mads Strøm Mathisen-Kim Ottesen.

R3.Arild Thøgersen-Sigmund Lunde.Spilles 26 Sept

R3.Morten B Petteresen-Jan Westereng.Spilles 

 

Vennligst gi beskjed til undertegnede om hva som passer

Rolf

Legg til kommentar

Kommentarer   

#2 Rolf Livendahl 11-09-2019 22:19
Frank,det er undertegnede som surret litt her.Korrekt er 2 Runde spilles 12 September
#1 Fredriksen 11-09-2019 20:54
denne siden viser 2 forskjellige datoer for runde 2 hva er riktig???

Logg inn